טרקר - טיולים בארץ ובעולם

איסטבורן - מדריך טרקר

(Eastbourne)

העיירה איסטבורן (Eastbourne) היא עיר חדשה (הוקמה סביב שנת 1800), הממוקמת על החוף הדרומי של אנגליה במיקום מוגן באופן יחסי מרוחות. לא סתם קיבלה איסטבורן את התואר "העיירה שטופת השמש", ובעונת הקיץ מגיעים אליה נופשים רבים להנות מן החופים המטופחים, וגודשים את בתי מלון הרבים שבעיר, המתמלאים בעונה החמה.

ההגעה אל איסטבורן


הצג את איסטבורן במפה גדולה יותר

מלונות באיסטבורן

ככל שתבצעו הזמנת מלון באיסטבורן מוקדם יותר, כך תוכלו להנות ממבחר גדול יותר של חדרים, וממחירים סבירים יותר.

לחץ כאן להזמנת מלונות באיסטבורן באישור מיידי

(אתר hotelscombined.com הוא ההמלצה שלנו להזמנת מלונות בטוחה, אמינה, ללא עמלת הזמנה ובמחירים הטובים ביותר.)

ביצ'י הד - שבע האחיות - Beachy Head - Seven Sisters

בסמוך לעיירה איסטבורן נמצאים שני קטעי חוף בהם ממוקמים מצוקי גיר לבנים מרשימים ביופיים, מן היפים ביותר לאורך חוף הים של אנגליה. שמו של קטע החוף הראשון הוא ביצ'י הד (Beachy Head), בו ממוקם מצוק הגיר הגבוה ביתר באנגליה, המתנשא לגובה של 162 מטרים. בשל גובהו הרב של המצוק, הוא הפך לאחד מן המקומות הפופולאריים ביותר להתאבדויות. לרגלי המצוק, על סלע הממוקם בתוך המים, נמצא מגדלור שנבנה בשנת 1902.

מיד ממערב למצוקי ביצ'י הד נמצא קטע החוף שקיבל את השם שבע האחיות (Seven Sisters).

ברוב הסרטים או הסדרות בהן מתייחסים אל המצוקים של דובר (Cliffs of Dover), בדרך כלל מציגים את המצוקים של אזור איסטבורן, מאחר והם (באמת) הרבה יותר מרשימים ממצוקי דובר עצמם.


ביצ'י הד - Beachy Head שבע האחיות - Seven Sisters מצוקי ביצ'י הד - Beachy Head Cliffs מצוקי שבע האחיות - Seven Sisters Cliffs איסטבורן - אנגליה איסטבורן - Eastbourne מצוקי ביצ'י הד - Beachy Head Cliffs מצוקי ביצ'י הד - איסטבורן - אנגליה מצוקי שבע האחיות - איסטבורן - אנגליה

את המסלול מתחילים ברכב בעיר איסטבורן, משם ממשיכים מערבה לאורך הכביש העובר לאורך החוף. כאשר הכביש עולה ומתרחק מן החוף ממשיכים איתו כשהוא מתפתל במעלה ההר, עד שמגיעים לפניה שמאלה עם שלט המפנה אל ביצ'י הד. נוסעים בכביש, ואת התחנה הראשונה כדאי לעשות כאשר רואים מצד שמאל של הכביש מגדלור.

כאן כדאי להחנות, ותחילה ללכת שמאלה לאורך המצוק, ולראות את המגדלור הממוקם על סלע במים. לאחר מכן כדאי לעלות לכיוון השני אל המגדלור הממוקם בראש מצוק ביצ'י הד.

לאחר מכן כדאי להמשיך בכביש עד שמגיעים לכניסה אל חניון שלידו בית קפה. כאן ניתן להחנות את הרכב, ולרדת במדרגות מסודרות אל החוף. ניתן ללכת לאורך החוף, ולהנות מן המצוקים הלבנים המרשימים.


הכניסה אל אזור המצוקים הינה ללא תשלום, אך בכדי להחנות את הרכב שלכם לצד הדרך תידרשו לשלם בעבור החניה.


כיצד מגיעים


הצג את איסטבורן במפה גדולה יותר

(עדכון אחרון: פברואר 2013)

אהבת את הדף על איסטבורן?

בון תור הסעות

שירותי תחבורה מתקדמים לחברות, מפעלים, מוסדות, בתי ספר ותיירות.

חיפוש באתר:
Hotelscombined.com

לאן מטיילים השבוע?

קבלו טיפים, רעיונות ועדכונים בנושא טיולים בארץ או בחו"ל:
דוא"ל: *
שם פרטי:
שם משפחה:
טיולים בארץ
טיולים בחו"ל

* הפרטיות שלך חשובה לנו. אנחנו לא נעביר ולא נמכור את הפרטים שלך.