טרקר - טיולים בארץ ובעולם

אנגקור ואט - מדריך טרקר

תמונות מאנגקור ואט

מקדש אנגקור ואט - Angkor Wat מקדש אנגקור ואט - Angkor Wat מקדש אנגקור ואט - Angkor Wat מקדש אנגקור ואט - Angkor Wat מקדש אנגקור ואט - Angkor Wat מקדש אנגקור ואט - Angkor Wat מקדש אנגקור ואט - Angkor Wat מקדש אנגקור ואט - Angkor Wat מקדש אנגקור ואט - Angkor Wat מקדש אנגקור ואט - Angkor Wat מקדש אנגקור ואט - Angkor Wat מקדש אנגקור וואט - Angkor Wat

(Angkor Wat)

מקדש אנגקור ואט הוא הגדול מבין המקדשים במתחם אנגקור שבקמבודיה, והוא נחשב למבנה הדתי הגדול ביותר בעולם. מקדשי אנגקור מהווים את לבה ונשמתה של קמבודיה. כיום מהווה מקדש מדהים זה את אחד ממוקדי העליה לרגל המרכזיים באנגקור, ונחשב לאחד האתרים הארכיאולוגיים המרכזיים בעולם.

מקדש אנגקור ואט הוא גם השמור ביותר מבין מקדשי אנגקור, מאחר והוא מעולם לא נעזב לחלוטין.

מקדש אנגקור ואט נבנה כנראה כמקדש קבר בשביל המלך סורייוורמן ה-2 (Suryavarman II) שמלך בשנים 1112-52.

ההגעה אל אנגקור ואט

את הביקור באזור אנגקור כדאי להתחיל בצפיה בזריחה באנגקור ואט. כדאי להקדיש למקדש לפחות חצי יום, ובהחלט שווה גם לחזור לכאן כדי לצפות בשקיעה הצובעת את המבנה באדום. בכל מקרה, בכל פעם שחזרתי למקדש מצאתי דברים רבים שלא ראיתי בפעמים הקודמות, אז בהחלט כדאי לחזור פעם נוספת!

טיפ - כמעט כל התיירים מגיעים כדי לראות את אנגקור בזריחה. כולם נכנסים מן הכניסה הראשית, המערבית. עם זאת, לאנגקור ואט יש גם כניסה אחורית, מזרחית, העוברת דרך שדרת עצים עד שהיא מגיעה למקדש. יתרונותיה של כניסה זו הם שניים: הכניסה בפעם הראשונה למקדש נעשית בשקט, ללא עדרי התיירים מסביב. כמו-כן, כניסה זו מאפשרת לנכנס בתחילה לראות רק את המגדל המרכזי של אנגקור ואט בין העצים, ולאט לאט, עם ההליכה לקראת המקדש, הוא נפרס לפני הצופה בכל תפארתו.

מלונות באנגקור ואט

ככל שתבצעו הזמנת מלון באנגקור ואט מוקדם יותר, כך תוכלו להנות ממבחר גדול יותר של חדרים, וממחירים סבירים יותר.

לחץ כאן להזמנת מלונות באנגקור ואט באישור מיידי

(אתר hotelscombined.com הוא ההמלצה שלנו להזמנת מלונות בטוחה, אמינה, ללא עמלת הזמנה ובמחירים הטובים ביותר.)

אהבת את הדף על אנגקור ואט?

חיפוש באתר:
Hotelscombined.com

לאן מטיילים השבוע?

קבלו טיפים, רעיונות ועדכונים בנושא טיולים בארץ או בחו"ל:
דוא"ל: *
שם פרטי:
שם משפחה:
טיולים בארץ
טיולים בחו"ל

* הפרטיות שלך חשובה לנו. אנחנו לא נעביר ולא נמכור את הפרטים שלך.