טרקר - טיולים בארץ ובעולם

האי בורקאי - מדריך טרקר

תמונות מהאי בורקאי

החוף הלבן (2003) White Beach האי בורקאי האי בורקאי חוף סבבי (2003) Sababi Beach

(Buracai Island)

האי בורקאי הוא אי קטן (האורך של האי הוא כ-7 ק"מ, ורוחבו הרבה פחות) הנמצא סמוך אל חופי האי פאנאי. חוף הים של האי בורקאי נחשב בעיני רבים לאחד מהחופים היפים ביותר בעולם, אם לא היפה שבהם. מדי שנה מגיעים לכאן אלפי תיירים על מנת להנות מן החול הלבן ומאפשרויות הבילוי המרובות.

רוב פעילות התיירות מתרכזת סביב רצועת חוף ארוכה בשם החוף הלבן (White Beach). לשם מגיעות הסירות המובילות את התיירים אל האי מהאי פאנאי. חלקו הרגוע ביותר של החוף היה הקצה הדרומי, כולל חוף סבבי שהופעל על-ידי ג'וזפין הנחמדה. לאחרונה שמעתי כי חברה קוראנית קנתה את החלק הדרומי של החוף בכדי להקים שם מלון גדול, וגירשה את בעלי המלונות הקטנים שהיו במקום (כולל חוף סבבי).

באי עוד חופים רבים, חלקם בלתי מפותחים, אליהם ניתן להגיע בכדי לברוח מן ההמונים המציפים את וייט ביץ'.

אם אתם אוהבים חופים לבנים וחיי לילה סוערים, אז זהו האי בשבילכם. אם לעומת זאת אתם מחפשים חופים בתוליים ושקט אינסופי, אז אולי כדאי לכם להקדיש את זמנכם לאי אחר...

ההגעה אל האי בורקאי

צי של ספינות מנוע מוביל את הנוסעים בין העיר קטיקלן (Caticlan) באי פנאי אל בורקאי ובחזרה. הספינות עובדות החל משעה 06:00 ועד 18:00, ויוצאות כל 15 דקות. מחיר הנסיעה הוא כ-20 פסו. לאחר השעה 18:00 ממשיכות הסירות בהתאם לצורך עד השעה 22:00, והמחיר עולה לכ-30 פסו.

הסירות אל האי עוצרות בשלוש תחנות קבועות (Boat Stations 1-3). התחנות אינן מוסדרות, והדרך מן הסירה אל החוף נעשית במים (או על גבם של סבלים חסונים הממתינים לתיירים העשירים שאינם מעוניינים להרטב). לכן, כדאי להכנין את עצמכם עם מכנסיים קצרים וסנדלים כדי לא להרטב יותר מדי.

מלונות בהאי בורקאי

ככל שתבצעו הזמנת מלון בהאי בורקאי מוקדם יותר, כך תוכלו להנות ממבחר גדול יותר של חדרים, וממחירים סבירים יותר.

לחץ כאן להזמנת מלונות בהאי בורקאי באישור מיידי

(אתר hotelscombined.com הוא ההמלצה שלנו להזמנת מלונות בטוחה, אמינה, ללא עמלת הזמנה ובמחירים הטובים ביותר.)

אהבת את הדף על האי בורקאי?

חיפוש באתר:
Hotelscombined.com

לאן מטיילים השבוע?

קבלו טיפים, רעיונות ועדכונים בנושא טיולים בארץ או בחו"ל:
דוא"ל: *
שם פרטי:
שם משפחה:
טיולים בארץ
טיולים בחו"ל

* הפרטיות שלך חשובה לנו. אנחנו לא נעביר ולא נמכור את הפרטים שלך.