טרקר - טיולים בארץ ובעולם

האי פאנאי - קרנבל אטי-אטיאן - מדריך טרקר

תמונות מהאי פאנאי

קרנבל אטי אטיאן - פנאי (2003) Ati Atihan Carnival - Panay קרנבל אטי אטיאן - פנאי (2003) Ati Atihan Carnival - Panay קרנבל אטי אטיאן - פנאי (2003) Ati Atihan Carnival - Panay קרנבל אטי אטיאן - פנאי (2003) Ati Atihan Carnival - Panay קרנבל אטי אטיאן - פנאי (2003) Ati Atihan Carnival - Panay קרנבל אטי אטיאן - פנאי (2003) Ati Atihan Carnival - Panay קרנבל אטי אטיאן - פנאי (2003) Ati Atihan Carnival - Panay קרנבל אטי אטיאן - פנאי (2003) Ati Atihan Carnival - Panay קרנבל אטי אטיאן - פנאי (2003) Ati Atihan Carnival - Panay קרנבל אטי אטיאן - פנאי (2003) Ati Atihan Carnival - Panay קרנבל אטי אטיאן - פנאי (2003) Ati Atihan Carnival - Panay קרנבל אטי אטיאן - פנאי (2003) Ati Atihan Carnival - Panay

(Panay Island)

מלונות בהאי פאנאי

ככל שתבצעו הזמנת מלון בהאי פאנאי מוקדם יותר, כך תוכלו להנות ממבחר גדול יותר של חדרים, וממחירים סבירים יותר.

לחץ כאן להזמנת מלונות בהאי פאנאי באישור מיידי

(אתר hotelscombined.com הוא ההמלצה שלנו להזמנת מלונות בטוחה, אמינה, ללא עמלת הזמנה ובמחירים הטובים ביותר.)

קרנבל אטי-אטיאן - Ati Atihan Carnival

קרנבל אטי אטיאן המתרחש בכל שנה בחודש ינואר בעיר קאליבו (Kalibo) באי פנאי הוא הקרנבל הגדול ביותר של הפיליפינים. החוגגים צובעים את פניהם בצבע שחור, ולובשים תחפושות בצבעים זועקים, בעוד הם רוקדים ברחובות במהלך שלושת הימים האחרונים של הפסטיבל בן השבוע.

הקרנבל נערך לכבודו של הילד הקדוש (Santo Niño), והקתולים מסמנים את היום על-ידי תהלוכות, מצעדים, ריקוד ושמחה. הילד הקדוש הוא הקדוש החביב על הפיליפינים, והמסירות אליו היא גבוהה מאד מאז ניתן הפסל לראשונה לחואנה מלכת סבו בשנת 1521.

הקרנבל מתרחש בסוף השבוע השלישי של ינואר כל שנה. הקרנבל מתרחש גם בערים נוספות במהלך סופי השבוע האחרים של ינואר, אך הקרנבל של קליבו הוא הגדול ביותר, אך אם פיספסתם אותו, אז אולי תוכלו לתפוס אותו בעיר אחרת.

חוסר הרשמיות של הקרנבל הוא אחד הדברים ההופכים אותו ליפה. במידה וברצונכם להצטרף אל אחת מלהקות הריקוד, אין שום בעיה - הלהקות צועדות בלי גדרות המפרידות בינהן לבין הקהל.


במהלך הקרנבל העיר מלאה במבקרים, וקשה מאד למצוא מגורים. עם זאת, המרחק של קליבו מן האי בורקאי הוא קטן יחסית, ולכן אין בעיה לישון שם, ולהגיע בבוקר משם אל קליבו באוטובוס.


כיצד מגיעים

החלק המסובך ביותר הוא בדרך כלל דווקא הדרך חזרה, מאחר וקשה למצוא מונית או אוטובוס שיקח אתכם בחזרה - אבל בסוף מוצאים.

אהבת את הדף על האי פאנאי?

חיפוש באתר:
Hotelscombined.com

לאן מטיילים השבוע?

קבלו טיפים, רעיונות ועדכונים בנושא טיולים בארץ או בחו"ל:
דוא"ל: *
שם פרטי:
שם משפחה:
טיולים בארץ
טיולים בחו"ל

* הפרטיות שלך חשובה לנו. אנחנו לא נעביר ולא נמכור את הפרטים שלך.