טרקר - טיולים בארץ ובעולם

הדפסה והגדלת תמונות - מדריך טרקר

יצאו אחלה תמונות מהטיול? אז זה הזמן להגדיל את התמונה על קנבס!

אוהבים לצלם בטיולים? נהנים לתעד כל רגע ורגע מהטיול במצלמה שלכם? עכשיו יש לכם הזדמנות ליצור מזכרת ייחודית ויוצאת דופן - עבורכם או עבור האנשים שאתם אוהבים: הדפסת תמונות מהטיול על גבי קנבס איכותי, בגדלים שונים ובמגוון רמות גימור.
טיפים

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפעול על פי ההוראות בהמשך העמוד ולזכות ב-10% להדפסת תמונות קנבס מתנת אתר trekker.co.il ו-'כל משרד מכון העתקות'.

לתעד את הטיול בצורה הטובה ביותר

כולנו חולמים לצלם תמונה בלתי נשכחת, כזו שתיחרט לעד בזיכרוננו, אך גם תונצח על גבי המדינה הדיגיטלית ותישמר בה לנצח. חלום עוד יותר גדול הוא להפוך את התמונה הזו ליצירה של ממש: לפתח אותה, להגדיל אותה ולתלות על הקיר בבית. עכשיו, עם האפשרות להדפיס על קאפה או קנבס, החלום הזה הופך למציאות ויותר מזה: הוא מבטיח לכם משהו איכותי באמת.

תמונות קנבס וקאפה הופכות כל תמונה למשהו מיוחד במינו. הן מוסיפות לתמונה פן אומנותי נוסף, מעניקות לה נופך מיוחד ואופי שלא ניתן להשיג בשום דרך אחרת. אם תהפכו את התמונה האהובה עליכם מהטיול לתמונת קנבס גדולה, תוכלו להתפאר ולהכריז בגאווה שמדובר במשהו שהוא פרי יצירתכם. משהו אומנותי באמת, כזה שלא רואים בכל יום - בוודאי שלא בבתים פרטיים.

האפשרות להדפיס על קנבס שדרגה את אומנות הצילום הביתי. היא הפכה את מה שפעם היה נחלת האומנים בלבד, למשהו נגיש הרבה יותר, כזה שכל אחד יכול ליהנות ממנו. אז אם יש לכם תמונה מיוחדת שאתם רוצים לזכור לתמיד או להעניק במתנה לאדם שאתם אוהבים - זו ההזדמנות שלכם. בחרו את התמונה, הזמינו באתר 'כל משרד' את המידות והמאפיינים המבוקשים, ותזכו ביצירה חד פעמית, כל כולה מעשה ידיכם.

איך זה מתבצע בפועל?


  1. כנסו לאתר www.kolmisrad.co.il והקישו את הקוד קופון 69691.
  2. העלו את התמונות מהטיול שברצונכם להדפיס על קנבס.
  3. בחרו את גודל התמונה, הגימור והסגנון בעזרת מערכת העיצוב הפשוטה של האתר.
  4. הזינו את כתובת המשלוח - והמתנה הייחודית כבר תהיה בדרך אליכם!
למימוש המבצע עכשיו עברו לאתר כל משרד

מידע כללי

פרטי המבצע

המבצע כולל שירותי הדפסת תמונות על בד קנבס, או על גבי קאפה, להזמנה דרך אתר כל משרד, או הגעה פיזית לסניף כל משרד מכון העתקות בע"מ, בכתובת: בן גוריון 2, בניין לב העיר, קומה ב' הרצליה (מפת הגעה). לפרטים נוספים ושאלות חייג: 09-9576781

ההנחה ניתנת לאחר המחיר הסופי שמוצג באתר כל משרד, ובנוסף להנחה שמוצעת דרך אתר כל משרד.

שימו לב: הרכישה דרך אתר כל משרד מתבצעת בצורה מאובטחת, באמצעות מערכות SSL מתקדמות ותקני PCI מחמירים.


אהבת את הדף על הדפסה והגדלת תמונות?

חיפוש באתר:
Hotelscombined.com

לאן מטיילים השבוע?

קבלו טיפים, רעיונות ועדכונים בנושא טיולים בארץ או בחו"ל:
דוא"ל: *
שם פרטי:
שם משפחה:
טיולים בארץ
טיולים בחו"ל

* הפרטיות שלך חשובה לנו. אנחנו לא נעביר ולא נמכור את הפרטים שלך.