טרקר - טיולים בארץ ובעולם

הולנד - מדריך טרקר

אחד היעדים המועדפים על המטייל הישראלי הוא הולנד. משפחות עם ילדים ימצאו את הולנד כגן עדן של פעילויות ואטרקציות עבור הילדים (גם הצעירים ביותר). גם עבור המטיילים הצעירים, הולנד מספקת אווירה תוססת וצעירה, במיוחד בעיר אמסטרדם. בגלל שהולנד הינה מדינה קטנה באופן יחסי, אז המרחקים קצרים, והנסיעות סבירות.

הגאוגרפיה של הולנד

הולנד נמצאת במערב אירופה וגובלת בים הצפוני, בבלגיה ובגרמניה. הולנד היא מדינה מאד שטוחה, ורוב שיטחה נמצא בגובה פני הים, ואף מעט מתחתיו. הנקודה הגבוהה ביותר בהולנד היא בסך הכל בגובה 321 מטרים מעל פני הים. מערכת של סכרים מגינה על האדמות מפני הצפה של מי הים. חלקים גדולים משטח הולנד ייובשו למעשו מתוך הים בכדי לאפשר את יישובם.

אוכלוסיית הולנד מונה כ-16.8 מיליון תושבים. שיטחה של הולנד הוא 41,526 קמ"ר (להשוואה - שטחה של מדינת ישראל הוא כ-21,000 קמ"ר).

השפה הרשמית בהולנד היא הולנדית.

מלונות בהולנד

ככל שתבצעו הזמנת מלון בהולנד מוקדם יותר, כך תוכלו להנות ממבחר גדול יותר של חדרים, וממחירים סבירים יותר.

לחץ כאן להזמנת מלונות בהולנד באישור מיידי

(אתר hotelscombined הוא ההמלצה שלנו להזמנת מלונות בטוחה, אמינה, ללא עמלת הזמנה ובמחירים הטובים ביותר.)

נתונים טכניים

קידומת טלפון בינלאומית: 31
הפרשי שעות מהארץ: -1 שעות
מתח חשמלי: 220V

מתי לטייל בהולנד

האקלים בהולנד הוא אקלים ימי של חורפים קרירים וקייצים נעימים. גשם ורוח יכולים להגיע בכל רגע במהלך השנה, כאשר מרץ הוא החודש היבש ביותר, ויולי-אוגוסט הם החודשים הרטובים ביותר (וגם החמים ביותר).

אקלים זה הופך את הולנד ליעד מתאים לטיול במהלך כל השנה, אך צריך להגיע מוכנים למזג אוויר הפכפך, ולא להיות מאוכזבים אם במהלך הקיץ יש מיעוט יחסי של ימי שמש.

החודשים שבין יוני לאוגוסט הם העונה המתויירת ביותר, מה שגם אומר שרוב האתרים יהיו עמוסים לעייפה. עונות המעבר (מרץ עד מאי וספטמבר עד אוקטובר) הם אולי התקופה המוצלחת ביותר לסייר במדינה, וצריך לזכור כי מאי הוא החודש בו פורחים הצבעונים.

מעברי גבול ובירוקרטיה

ישראלים המעוניינים להגיע אל הולנד כתיירים לצורך טיול של עד 90 יום אינם צריכים אשרת שהייה (ויזה). במקרים מסויימים, כמו לדוגמא במקרה בו נכנסים אל הולנד בדרך היבשה, הדרכון אפילו אינו נבדק ואינו מוחתם.

עליכם להגיע עם דרכון התקף לעוד 90 יום מתאריך העזיבה שלכם את הולנד. מומלץ בכל מקרה להגיע עם דרכון התקף לתקופה של לפחות חצי שנה. כמו כן יש לוודא כי יש לכם בדרכון מקום פנוי בכדי להחתים את החותמת בכניסה למדינה.

לא נחוץ כל חיסון בכדי להיכנס אל הולנד.

שגרירות ישראל - הולנד

קבלת קהל:

ימים ב' עד ו': 10:00-13:00
תיאום פגישה מראש הינו הכרחי!

טלפון: 31-70-3760500
פקס: 31-70-3760555

אתר שגרירות ישראל - הולנד

Buitenhof 47, 2513 AH
The Hague

info@hague.mfa.gov.il


(עדכון אחרון: ספטמבר 2013)

אהבת את הדף על הולנד?

חיפוש באתר:
Hotelscombined.com

לאן מטיילים השבוע?

קבלו טיפים, רעיונות ועדכונים בנושא טיולים בארץ או בחו"ל:
דוא"ל: *
שם פרטי:
שם משפחה:
טיולים בארץ
טיולים בחו"ל

* הפרטיות שלך חשובה לנו. אנחנו לא נעביר ולא נמכור את הפרטים שלך.