טרקר - טיולים בארץ ובעולם

השוק הצף - שוק דמנואן סדואק - מדריך טרקר

תמונות מהשוק הצף

השוק הצף השוק הצף השוק הצף השוק הצף השוק הצף השוק הצף השוק הצף השוק הצף תיאטרון תאילנדי תיאטרון תאילנדי תיאטרון תאילנדי תיאטרון תאילנדי

(Damnoen Saduak)

שוק דמנואן סדואק, או כפי שהוא מוכר יותר בשם השוק הצף, הוא שוק בו המסחר מתבצע באמצעות סירות בהן מוצגת הסחורה. השוק הצף נמצא בערך 85 ק"מ מהעיר בנגקוק.

בשנת 1866 ציווה ראמה הרביעי מלך תאילנד לחפור תעלה באורך 32 ק"מ במקום בכדי לחבר שני נהרות העוברים באזור. האדמה הפוריה באזור, בה מגודלים פירות וירקות שונים, הפכה את המקום לאידאלי להתפתחות שוק, והדבר אכן קרה. באזור נחפרו מעל 200 תעלת נוספות בידי הכפריים, מה שהופך את האזור לרשת תעלות מים צפופות.

ביקור בשוק הצף

הזמן הטוב ביותר לבקר בשוק הוא בשעות הבוקר המוקדמות. השוק מתחיל את פעילותו בסביבות שעה 08:00, ועיקר הפעילות מתרחש עד השעה 11:00. הגעה מוקדמת לאזור תבטיח גם זמן להתרשם מן השוק עוד לפני שעדרי התיירים הגדולים מגיעים.


כיצד מגיעים

ניתן להגיע אל השוק הצף במסגרת טיול מאורגן מאחת מסוכנויות הנסיעות בבנגקוק, או להגיע לשם באופן עצמאי באוטובוס.

אוטובוסים אל השוק הצף יוצאים מטרמינל האוטובוסים הדרומי ברחוב Pinklao-Nakhonchaisi כל 40 דקות החל מן השעה 06:00. הנסיעה אורכת כשעתיים. מחיר הנסיעה הוא כ-50 באהט לכיוון אחד באוטובוס ממוזג, או 30 באהט באוטובוס רגיל.

האוטובוס יוריד אתכם (צריך לבקש מן הנהג!) ליד התעלה, ומשם תוכלו או ללכת ברגל אל השוק או לקחת סירה ולשוט אל השוק (כ-10 באהט לאדם - מומלץ לסגור את המחיר כבר ביציאה!).

אהבת את הדף על השוק הצף?

חיפוש באתר:
Hotelscombined.com

לאן מטיילים השבוע?

קבלו טיפים, רעיונות ועדכונים בנושא טיולים בארץ או בחו"ל:
דוא"ל: *
שם פרטי:
שם משפחה:
טיולים בארץ
טיולים בחו"ל

* הפרטיות שלך חשובה לנו. אנחנו לא נעביר ולא נמכור את הפרטים שלך.