טרקר - טיולים בארץ ובעולם

טיסות לתאילנד - מדריך טרקר

אתה קורס מעבודה, לא מספיק לנשום - פשוטו כמשמעו – וכבר מזמן לא נהנה מכמה שעות לעצמך. למה שלא תעשה הפסקה אמיתית ותבחר לך אחת מבין עשרות טיסות לתאילנד שממריאות מידי יום? שים הכל בצד, נשום עמוק וצא לחופש אותו לא תשכח עד סוף חייך.

תאילנד – השילוב בין רוגע לקצב בלתי רגיל

נראה שהדבר שמושך יותר מכל תיירים לממלכה האסייתית הזו הוא בלהיל המראות, הרגשות והחוויות שהיא מציעה. מצד אחד, האיים הקסומים בדרום. מצד שני, טרקים ומסלולים מפרכים בצפון. במקום אחד רוגע ושלווה, בשני חיי לילה בלתי נגמרים. ביד אחת כפר נידח ושקט עד להשתגע, מצד שני עיר בירה שלא עוצרת לשנייה.

כך מתנהלת לה הממלכה, ולכן לא פלא שבכל יום נוחתות עשרות טיסות לתאילנד בשדות התעופה שלה. 14 מיליון תיירים – מספר שקשה מאוד להתחרות בו בכל מקום אחר בעולם – מגיעים אליה מידי שנה ופשוט טועמים מכל הנאות החיים.

אילו חברות מפעילות טיסות לתאילנד?

הטיסות מישראל לתאילנד מתחלקות לשני סוגים: טיסות ישירות וטיסות לא ישירות שכוללות עצירות ביניים. החברות שמפעילות היום טיסות ישירות לבנגקוק הבירה הן החברה הלאומית של ישראל, אל על ו-Thai Airways International, חברת התעופה הלאומית של תאילנד. אלו שתי החברות היחידות שמציעות נכון להיום טיסות לתאילנד ללא עצירות.

מנגד, ישנן חברות רבות שמציעות לא ישירות לממלכה:

  • Royal Jordanian – חברת התעופה הירדנית, המציעה טיסות זולות לבנגקוק דרך עמאן הבירה
  • Aeorsweet Airlines – טיסות לתאילנד דרך קייב
  • Austrian Airlines – טיסות דרך טורקיה וסינגפור
  • Turkish Airlines – גם כן דרך טורקיה
  • Lufthansa – טיסות דרך גרמניה
  • British Airways – דרך לונדון

ישנן עוד חברות רבות שמציעות טיסות לתאילנד מישראל, כשכמובן יש לכלול באפשרויות גם טיסות שכר, שממריאות מנתב"ג מידי יום.

הזמן הטוב ביותר לטוס לתאילנד

ישנן שתי תקופות שנחשבות לעונות המומלצות ביותר לביקור בתאילנד: אחת היא התקופה היבשה-קרה, בין נובמבר למרץ והשנייה היא היבשה-חמה, בין מרץ ליוני. בכל שאר החודשים בשנה האקלים הטרופי בתאילנד עלול להיות בעייתי, בעיקר למטיילים חדשים, בשל ריבוי מונסונים.

להגיע עם טיסות לתאילנד לאתרים המבוקשים ביותר

כפי שכבר ציינו, הצפון והדרום הם שני חלקים תיירותיים ומבוקשים מאוד בתאילנד. רבים מהמטיילים מעדיפים לעלות על טיסות לבנגקוק הבירה ומשם להמשיך באוטובוסים או רכבות ליעדים הבאים, אך ישנה גם אפשרות להגיע למחוזות הרחוקים בטיסות.

ראשית, טיסות פנימיות, מבנגקוק לצפון או לדרום הן עניין שבשגרה. אלו טיסות זולות בדרך כלל, שיוצאות כמה פעמים ביום. מה שרבים לא יודעים הוא שישנן גם טיסות לתאילנד מישראל שמגיעות לצפון (צ'אנג מאי) ולדרום (קוסמוי). מדבר בטיסות עם עצירת ביניים בבנגקוק, שמופעלות על ידי אל על וחברת התעופה הלאומית של תאילנד.

טיסות לתאילנד בזול – יש דבר כזה!

אם אתה מחפש השוואת טיסות לתאילנד , דע שאתה לא לבד. עבור המטיילים שעושים דרכם לממלכה, זהו העניין שמספק הכי הרבה כאבי ראש. טיסות לתאילנד, הלוך ושוב, יעלו מעל 1,000 דולרים, כשבמקרים מסוימים הן גם יחצו את קו ה-2,000.

אבל, עם קצת מאמץ תוכל למצוא טיסות זולות גם לתאילנד. טיסות לתאילנד דרך ירדן – וכל הטיסות שמגיעות לממלכה לאחר עצירת ביניים – יהיו זולות יותר. אז נכון, כרטיסי טיסות לתאילנד הם הוצאה כספית לא פשוטה, אך ניתן לצמצם אותה. וגם אם לא – ההנאה שלך תהיה שווה כל שקל.

אהבת את הדף על טיסות לתאילנד?

חיפוש באתר:
Hotelscombined.com

לאן מטיילים השבוע?

קבלו טיפים, רעיונות ועדכונים בנושא טיולים בארץ או בחו"ל:
דוא"ל: *
שם פרטי:
שם משפחה:
טיולים בארץ
טיולים בחו"ל

* הפרטיות שלך חשובה לנו. אנחנו לא נעביר ולא נמכור את הפרטים שלך.