טרקר - טיולים בארץ ובעולם

מידע כללי - מדריך טרקר

מידע כללי

מידע כללי

אזור זה באתר מוקדש למידע כללי למטייל, החל במידע אודות בחירת ציוד ורשימות ציוד מומלץ, וכלה בטיפים לצילום בזמן טיול.

רשימת ציוד מומלץ

רשימת ציוד מומלץ

כל כך הרבה דברים נראים חשובים, וכמה שלא תמלאו את התרמיל שלכם, תמיד תישארו עם תחושה ששכחתם משהו. במאמר זה ננסה לתת לכם רשימה מפורטת של כל הדברים שאנחנו חושבים שצריך לשקול לקחת איתכם לטיול ארוך.

בחירת ציוד טיולים

בחירת ציוד טיולים

כיצד בוחרים ציוד טיולים? מצד אחד, לא רוצים להוציא יותר מדי כסף, אבל מצד שני, אם קונים יותר מדי בזול, אז בסוף נתקעים עם ציוד שלא מתאים או שמתקלקל. מאמר זה יעסוק בבחירה של כמה מן המרכיבים העיקריים בציוד הטיולים שלנו.

צילום בזמן טיול

צילום בזמן טיול

הדבר הראשון שחשוב לי לומר בנושא הוא - לטייל ללא מצלמה זו טעות! יש כל-כך הרבה מקומות יפים בהם תהיו, ומאד תרצו להיזכר בהם מאוחר יותר. אין כמו תמונות כדי להחזיר זכרונות נעימים.

מלונות באילת

מלונות באילת

השמש של אילת, ביחד עם חיי הלילה התוססים בעיר ושלל הפעילויות עבור הילדים הופכים את בתי המלון באילת ליעד מועדף על הנופש הישראלי הממוצע.

מלונות בצפון

מלונות בצפון

הצפון מציע אופציות טיול ובילוי רבות, ובכדי להשלים את החוויה צריך רק מקום מהנה לשהות בו במהלך החופשה. בצפון ניתן למצוא בתי מלון מפנקים, ואחוזות בריאות מחיות נפש וגוף.

מלונות בים המלח

מלונות בים המלח

ים המלח - המקום הנמוך ביותר בעולם, מציע מגוון רחב של פעילויות וטיפולי יופי וספא המבוססים על המינרלים הרבים בהם התברך ים המלח, ומגוון בתי מלון רחב ומפנק.

מלונות בירושלים

מלונות בירושלים

למבקרים בירושלים מחכה מגוון בתי מלון מסוגים שונים, שיתאימו לכל כיס ולכל מבקר. המלונות מפוזרים ברחבי העיר, כך שניתן תמיד למצוא מלון במרחק קצר מהאזור בו מעוניינים לסייר.

מלונות בתל אביב

מלונות בתל אביב

תל-אביב, עיר ללא הפסקה, הפכה בשנים האחרונות למרכז בינלאומי של עסקים, אליו מגיעים אנשי עסקים מכל העולם. במקביל, הפכה תל-אביב למכרז בילויים בינלאומי, והסצנה הלילית של העיר מפורסמת בכל העולם.

אהבת את הדף על מידע כללי?

חיפוש באתר:
Hotelscombined.com

לאן מטיילים השבוע?

קבלו טיפים, רעיונות ועדכונים בנושא טיולים בארץ או בחו"ל:
דוא"ל: *
שם פרטי:
שם משפחה:
טיולים בארץ
טיולים בחו"ל

* הפרטיות שלך חשובה לנו. אנחנו לא נעביר ולא נמכור את הפרטים שלך.