טרקר - טיולים בארץ ובעולם

מילאנו - מדריך טרקר

תמונות ממילאנו

מילאנו - הדואומו הדואומו של מילאנו דואומו - מילאנו ברטולומיאו הקדוש - St Bartholomew הגג של הדואומו - מילאנו הדואומו של מילאנו - הגג הגג של הדואומו של מילאנו הקתדרלה של מילאנו הדואומו של מילאנו

(Milano)

העיר מילאנו היא בירתו של חבל לומבארדיה אשר בצפון איטליה, ורבים רואים בה את בירת האופנה הבלתי מעורערת של המדינה. בעיר עצמה מספר נקודות משיכה למטיילים, אך מעבר לכך היא גם מהווה בסיס לכל מי שמעוניין לסייר בצפון איטליה.

מלונות במילאנו

ככל שתבצעו הזמנת מלון במילאנו מוקדם יותר, כך תוכלו להנות ממבחר גדול יותר של חדרים, וממחירים סבירים יותר.

לחץ כאן להזמנת מלונות במילאנו באישור מיידי

(אתר hotelscombined.com הוא ההמלצה שלנו להזמנת מלונות בטוחה, אמינה, ללא עמלת הזמנה ובמחירים הטובים ביותר.)

הדואומו של מילאנו

במרכזה של האיר מילאנו, בכיכר דל דואומו (Piazza del Duomo), ממוקם הדואומו של מילאנו (Duomo di Milano) שהוא בעצם הקתדרלה הראשית של העיר, ובה יושב הארכיבישוף שלה.

הדואומו בנוי על שרידיה של בסיליקה שנבנתה במקום במאה ה-5 לספירה, אך נהרסה בשריפה. בנייתו הארוכה והמסובכת של הדואומו נמתחה על פני חמש מאות שנה, החל מן המאה ה-14 ועד אל המאה ה-19, והקתדרלה היא השלישית בגודלה באירופה, שניה רק לבסיליקה של סן פיטר ברומא ולקתדרלה של סביליה. את המבנה מקשטים 3,500 פסלים, ומעל 140 צריחים, על פני קרוב ל- 12,000 מטרים רבועים. את המגדל הגבוה ביותר של הקתדרלה (109 מטרים גובהו) מקשט פסל מריה אמו של ישו, המכוסה בקרוב ל-4000 עלי זהב. הקתדרלה בנויה בכדי לאכלס 40,000 מתפללים בו זמנית.


הסיור בדואומו של מילאנו מתחלק לשלושה חלקים עיקריים: סיור בכיכר היפה בחזית הקתדרלה, סיור בפנים הקתדרלה וסיור על גג המבנה.

אל תחמיצו את הסיור על גג מבנה הקתדרלה, וההליכה בין הצריחים והפסלים הגותיים המרשימים המעטרים אותו. במהלך הסיור נפרסת מילאנו לרגליך, מבין יער הצריחים והעמודים היפיפיים. אל הגג ניתן להגיע או בטיפוס מדרגות או במעלית.


הכניסה לקתדרלה חופשית.
עליה במדרגות אל הגג: 3.5 אירו
עליה במעלית אל הגג: 5 אירו

אהבת את הדף על מילאנו?

חיפוש באתר:
Hotelscombined.com

לאן מטיילים השבוע?

קבלו טיפים, רעיונות ועדכונים בנושא טיולים בארץ או בחו"ל:
דוא"ל: *
שם פרטי:
שם משפחה:
טיולים בארץ
טיולים בחו"ל

* הפרטיות שלך חשובה לנו. אנחנו לא נעביר ולא נמכור את הפרטים שלך.