טרקר - טיולים בארץ ובעולם

סן ג'מיניאנו - מדריך טרקר

תמונות מסן ג'מיניאנו

סן ג'מיניאנו - טוסקנה סן ג'מיניאנו - איטליה סן ג'מיניאנו סן ג'מיניאנו San Gimignano San Gimignano סן ג'מיניאנו סן ג'מיניאנו סן ג'מיניאנו

(San Gimignano)

העיירה סן ג'מיניאנו היא כנראה העיירה הקטנה המפורסמת ביותר ברחבי איטליה. העיירה חולשת על עמק אלסה (Val d'Elsa או Elsa Valley) עם קו הרקיע הדרמטי שלה, העמוס במגדלים שנבנו במאה ה-11 עד ה-13. העיר יושבת על גבעה בגובה 334 מטרים מעל פני הים.

העיירה נוסדה על ידי האטרוסקים בתקופה ההלניסטית ככפר קטן, והפכה בתקופת ימי הביניים לעשירה מחקלאות ומאירוח עולי רגל וסוחרים בדרכם אל רומא תודות ל-Via Francigena שהייתה דרך עמוסה שעברה באזור. שמה של סן ג'מיניאנו נובע משמו של הבישוף הקדוש של העיר מודנה, שעל פי האמונה הציל את הכפר מן הברברים.

כאשר היכתה המגיפה השחורה את אירופה בשנת 1348, ספגה סן ג'מיניאנו מכה קשה, ובעקבות מגיפות נוספות שהיכו בה היא הפכה לעיירה ענייה. רק במאה העשרים הפכו סן ג'מיניאנו והאזור הסובב אותה בחזרה לעשירים תודות לתיירות וליין הלבן המפורסם שלה - Vernaccia di San Gimignano.

סיור בעיירה בהחלט שווה את הזמן. סן ג'מיניאנו משומרת היטב, וסביבה כמה מנופי טוסקנה היפים ביותר, מה שהפך אותה ליעד תיירותי מרכזי. זוהי גם נקודת התורפה של העיירה - עומס התיירים בעונות השיאץ מסיבה זו כדאי להגיע לבקר בעיירה מוקדם בבוקר או מחוץ לעונה בכדי להנות מאווירת האזור הכפרי השקט. עם זאת, גם אם אין ביכולתכם להגיע מחוץ לזמני העומס, אין הדבר צריך למנוע מכם מלבקר כאן.

ההגעה אל סן ג'מיניאנו


הצג מפה גדולה יותר

מלונות בסן ג'מיניאנו

ככל שתבצעו הזמנת מלון בסן ג'מיניאנו מוקדם יותר, כך תוכלו להנות ממבחר גדול יותר של חדרים, וממחירים סבירים יותר.

לחץ כאן להזמנת מלונות בסן ג'מיניאנו באישור מיידי

(אתר hotelscombined.com הוא ההמלצה שלנו להזמנת מלונות בטוחה, אמינה, ללא עמלת הזמנה ובמחירים הטובים ביותר.)

אהבת את הדף על סן ג'מיניאנו?

חיפוש באתר:
Hotelscombined.com

לאן מטיילים השבוע?

קבלו טיפים, רעיונות ועדכונים בנושא טיולים בארץ או בחו"ל:
דוא"ל: *
שם פרטי:
שם משפחה:
טיולים בארץ
טיולים בחו"ל

* הפרטיות שלך חשובה לנו. אנחנו לא נעביר ולא נמכור את הפרטים שלך.