טרקר - טיולים בארץ ובעולם

קוונקה - מדריך טרקר

תמונות מקוונקה

הקתדרלה החדשה של קוונקה (2003) Catedral de la Inmaculada כנסייה - קוונקה (2003) Cuenca - Church כנסיית סנטו דומינגו - קוונקה (2003) Church of Santo Domingo

(Santa Ana de los Ríos de Cuenca)

העיר קוונקה (או בשמה המלא סנטה אנה גה לוס ריוס דה קוונקה) ממוקמת בעמק המוקף בהרי האנדים בדרום אקוודור. עיר קולוניאלית זו היא כיום העיר השלישית בגודלה באקוודור.

קוונקה נוסדה בשנת 1557 על-פי תכנון מופורט של מלך ספרד צ'רלס החמישי, והיא שומרת על אותו מבנה פחות או יותר גם 400 שנה מאוחר יותר, למרות שרוב המבנים בעיר הם מן המאה ה-18, והעיר המשיכה בתהליך מודרניזציה אותו היא ממשיכה גם כיום.

ארגון אונסק"ו הכריז בשנת 1999 על קוונקה כעל אתר מורשת עולמית.

מלונות בקוונקה

ככל שתבצעו הזמנת מלון בקוונקה מוקדם יותר, כך תוכלו להנות ממבחר גדול יותר של חדרים, וממחירים סבירים יותר.

לחץ כאן להזמנת מלונות בקוונקה באישור מיידי

(אתר hotelscombined.com הוא ההמלצה שלנו להזמנת מלונות בטוחה, אמינה, ללא עמלת הזמנה ובמחירים הטובים ביותר.)

הקתדרלה הישנה - El Sagrario

קתדרלת אל סגרריו, הידועה גם בשם הקתדרלה הישנה, נבנתה על יסודות של מבנה מתקופת האינקה, שאת חלקם אפשר עוד לראות משובצים במבנה הקתדרלה. בניית הקתדרלה החלה בשנת 1557 עם הקמת העיר. הקתדרלה ממוקמת בכיכר הראשית, פארק אבדון קלדרון (Parque Abdón Calderón).

הקתדרלה החדשה - Catedral de la Inmaculada

בנייתה של הקתדרלה החדשה החלה בשנת 1885, אך בנייתה הושלמה רק בשנת 1967. במקור תוכננה הקתדרלה להיות הגדולה מבין קתדרלות דרום אמריקה, אך טעות בחישוב אותה ביצעו המהנדסים שבנו את יסודות הכנסייה גרמו לכך שהיא נבנתה קטנה הרבה יותר מחשש פן תקרוס. הקתדרלה מוארת מחלונות צבעוניים, ופנים הכנסיה מקושט במזבח מוזהב. כמו-כן, ניתן לראות בכנסיה דמות מפורסמת של הבתולה מרי עם כתר. הקתדרלה החדשה נמצאת מעברה השני של הכיכר הראשית של קוונקה.

כנסיית סנטו דומינגו - Church of Santo Domingo

כנסיית סנטו דומינגו היא הכנסייה השניה בגודלה בעיר, ובחזיתה שני מגדלי לבנים בגובה 40 מטרים. הכנסייה ממוקמת בין הרחובות גראן קולומביה (Gran Colombia) ופדרה אגו (Padre Agu).

אהבת את הדף על קוונקה?

חיפוש באתר:
Hotelscombined.com

לאן מטיילים השבוע?

קבלו טיפים, רעיונות ועדכונים בנושא טיולים בארץ או בחו"ל:
דוא"ל: *
שם פרטי:
שם משפחה:
טיולים בארץ
טיולים בחו"ל

* הפרטיות שלך חשובה לנו. אנחנו לא נעביר ולא נמכור את הפרטים שלך.